360 | Белица | Семково | Форумът на Семково | Галерия | Белица.com | Парк за мечки | Читалище | Каталог | Летовник.com

Туристическа социална мрежа Летовник
КаКВо НоВо МоЖе Да ВиДим В БеЛиЦа?
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Дискусионен форум на община Белица Форуми -> Новини от Белица
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
MaXiMaleN
Lamer
Lamer

Местожителство: belitsa

МнениеПуснато на: Пон Авг 14, 2006 4:49 pm    Заглавие: КаКВо НоВо МоЖе Да ВиДим В БеЛиЦа? Отговорете с цитат

ТуКа Се НаДяВам Да Напишете интересни НеЩа Се пак ТряБва Да ПриВлиЧаме ТуРиСТи! .. и ТУРиСТкИ!
Реклама
Рекламен агент

МнениеПуснато на: Пон Авг 14, 2006 4:49 pm    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото
sikk
Модератор
Модератор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Авг 15, 2006 10:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами да ти кажа за сега само хора от Белица пишат,все пак този форум е направен за хората от града и ако някои реши да пише да заповяда!!!И новото в града е това,че- няма такова за голямо съжаление
Crying or Very sad И изкрено се надявам скоро да има нещо ново!! Very Happy

Последната промяна е направена от sikk на Съб Сеп 16, 2006 7:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Yani
Заек
Заек

МнениеПуснато на: Чет Сеп 07, 2006 12:51 pm    Заглавие: ново Отговорете с цитат

не е лошо малко реклама да се направи, в други сайтове да се сложи линк (където е възможно)
а иначе по отношение на туристи и туристки, като видят в един форум как се пише и може да си направят извода какви са хората, такач е най-малкото може да не се пише толкова на "белички" Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sikk
Модератор
Модератор

МнениеПуснато на: Съб Сеп 09, 2006 10:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами опитваме се да не пишем мн мн на "Белички" говоря за себе си и за още няколко човека,които не живеят в Белица,но явно тези които са там сега си говорят на диалект,но хубавото е че почват да се оправят Guy with axe
MaXiMaleN
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Съб Сеп 16, 2006 9:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

hxahxhaxa Как да нема ново ... ГаДЖето Ме заеба .. тва сие Чиста новина.. вие се кефете .. я Че МРЕМ !
kkeliov
Администратор
Администратор

Местожителство: Дървеница

МнениеПуснато на: Съб Сеп 16, 2006 11:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

MaXiMaleN написа:
hxahxhaxa Как да нема ново ... ГаДЖето Ме заеба .. тва сие Чиста новина.. вие се кефете .. я Че МРЕМ !

Май не е никак новина, вече от доста време се жалваш. Ако си мъж трябва да ти е минало или поне да си си намерил друга. Very Happy
http://semkovo.com
http://park.belitsa.com
http://gallery.belitsa.com
Дървен материал в Белица
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
MaXiMaleN
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Чет Окт 19, 2006 7:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

бе аз добре сам си мъж ама като се влюбиш става кофти!СмеНих я за 10-ти пут ама не е сущото! нека сменим темата а?
MaXiMaleN
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Чет Дек 14, 2006 9:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

znachii .. sheee izleznem w wakanciqqqqqqqqq! maika mu i daskalo!
Значиии..ще излезнем в ваканцияяяяяяя!майка му и даскало!

Пиши на кирилица
Yani
Заек
Заек

МнениеПуснато на: Пет Дек 15, 2006 1:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

MaXiMaleN написа:
znachii .. sheee izleznem w wakanciqqqqqqqqq! maika mu i daskalo!

В даскалото учат ли да се пише на кирилица? Laughing
Върнете се в началото
p0et4et0
Lamer
Lamer

Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Съб Яну 06, 2007 8:21 pm    Заглавие: kakvo trqbva da se napravi za da ima turisti v belitsa Отговорете с цитат

Аз обичам Белица не само защото имам роднини там, но най-вече защото климатаичните условия са много добри и месните хоря трябва да вземат в свои ръце привличането на туристи (до колкото могат)
Например:Да пригодят своите къщи за приемане на туристи, да се вклю4ват по активно в Местната Певческа група която популяризира белица и начина на обличане и пеене на старите беличане. Във Вотар4ката махала има много стари къщи които могат да се раставрират поне малко, понеже са уникални а и туристите ТОВА ХАРЕСВАТ.
Много е лошо че ски пистата на Меченец не работи и не е работила както и хотел Белица, те са едни от символите на Белитса и не бива да чакате в Белица Да се оправи СЕМКОВО.
Защо всички се ядосват че наричали беличане Мечкари-това не е лошо покраи мечките може да се направят хотели и да се популяризира още повече Белица
И като заключение ще кажа че малко не достига на беличките хора да имат много туристизащотои СТЕ много гостоприемни и Рила е най-хубавата планина

MaXiMaleN
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Съб Фев 03, 2007 6:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Yani ако имаш некав проблем си кажи !Ше ми кажеш как па да пиша... от сички ф форума тебе наи те дразни ! Има си Модератор.. Който ше ми праи забележки... Ти си Никои ! епа я че си пиша и на Бабечки ако си искам.. Просто не знам на тебе каф ти е проблема.. Глеи си там Темите.

Редактирано!!!
MaXiMaleN, не се ядосвай. Няма смисъл! Помисли си и върху езика, който ползваш!
А и следващия път гледай да използваш бутона за да не се натрупват мнения напразно!!!

Yani
Заек
Заек

МнениеПуснато на: Пон Фев 05, 2007 4:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Максимален ... изобщо не ми пречиш, нито пък имам някакъв проблем с теб. Щом пишеш на кирилица - всичко е Ок. От там насетне който има мерак да те разбере - негов си проблем.
Поздрави!
Върнете се в началото
sikk
Модератор
Модератор

МнениеПуснато на: Пон Фев 05, 2007 7:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Маи е време и аз да се включа в спора,Yani е прав и Максимален гледаи да се поправиш и да пишеш малко по-разбираемо!!! И гледаите да няма спорове все пак всички се опитваме едно и също нещо да правим в този форум!!!
MaXiMaleN
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Вто Фев 13, 2007 6:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз знам Че е прав.. ама и мене зе да ме дразни Вече..!Не Го правех нарочно .. Ти тъп ли си или не моеж ме разбереш...!Са си опраих програмката.. и Сичко е Ток !Проблема ти е друг..Нзз. къф.. !опраии се не ме кефиш
MaXiMaleN
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Чет Юни 21, 2007 8:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не сам Писал от давна тука.. ама кат гледам старите коментари маи ще ги делна! Темата е какво ново в Белица.. Моите проблеми с Yani Не са никво решение Smile
Радвам се Че скоро Ще излезнем ваканция.. Щото Ще доидат хора от "някаде" и Белица ще се понапълни! Smile Sikk ела и ти де Smile забраихте как изглеждаш Razz
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Дискусионен форум на община Белица Форуми -> Новини от Белица Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Forecast | Maps | Radar | * тестов вариант, възможни са грешки

Парк за танцуващи мечки - гр.Белица. Читалище 'Георги Тодоров' - гр.Белица. Курортен комплекс СЕМКОВО - гр.Белица

.: BGtop.net :.!!!

гр.Белица © 2006-11 Web design: KKeliov Design