360 | Белица | Семково | Форумът на Семково | Галерия | Белица.com | Парк за мечки | Читалище | Каталог | Летовник.com

Туристическа социална мрежа Летовник
Вечерен час за учениците до 16 години

Създайте нова тема   Напишете отговор    Дискусионен форум на община Белица Форуми -> Училища
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
EjKo^bEjKo
Модератор
Модератор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Ное 20, 2006 5:13 pm    Заглавие: Вечерен час за учениците до 16 години Отговорете с цитат

Ето малко информация за заинтересованите: Синдикатът на българските учители /СБУ/ и Национален съюз "Безопасност и охрана" предлагат да се въведен вечерен час за учениците до 16 години след 21 часа.Какво мислите по въпроса - да има (ако има - до колко да бъде) или да няма вечерен час?

Врати и Строителна борса Варна
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Реклама
Рекламен агент

МнениеПуснато на: Пон Ное 20, 2006 5:13 pm    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото
MaXiMaleN
Lamer
Lamer

Местожителство: belitsa

МнениеПуснато на: Пет Ное 24, 2006 1:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mba wecheren chas... reka le da ne se prebiram nema koi me sopre.. pa i policaite sa si nashi hora ... !
мба вечерен час.. река ле да нес е прибирам нема кои ме сопре..па и полицаите са наши хора...!

MaXiMaleN, пиши на кирилица!
MaXiMaleN
Lamer
Lamer

Местожителство: belitsa

МнениеПуснато на: Чет Дек 14, 2006 9:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mba... pishi na kirilica.. dei mi register za flex type 2 k i shti pisha !
мба...пиши на кирилица...дей ми регистър за flex type 2 k и ще пиша!

Админ:ДАДОХ ТИ!!
Yani
Заек
Заек

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Дек 15, 2006 1:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

MaXiMaleN
Ако има повече хора, които да спазват правилата и законите в тая наша България, след 2-3 години ще живееш по-добре! А като не се спазват тия елементарни неща, и човек няма култура ... не можеш да очакваш нещо да стане по-добро.
И още нещо. Докато имаш как ... промени си малко мисленето, защото след 3-4-5 години вече ще си безвъзвратно загубен. Confused
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dpower
Lamer
Lamer

Местожителство: Белица

МнениеПуснато на: Пон Авг 11, 2008 2:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Има Голяма Истина в Тва Дет Казваш.. Човек се Променя.. Или Поне си Мисля Че Съм Се Променил..
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Дискусионен форум на община Белица Форуми -> Училища Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Forecast | Maps | Radar | * тестов вариант, възможни са грешки

Парк за танцуващи мечки - гр.Белица. Читалище 'Георги Тодоров' - гр.Белица. Курортен комплекс СЕМКОВО - гр.Белица

.: BGtop.net :.!!!

гр.Белица © 2006-11 Web design: KKeliov Design