360 | Белица | Семково | Форумът на Семково | Галерия | Белица.com | Парк за мечки | Читалище | Каталог | Летовник.com

Туристическа социална мрежа Летовник
Момичета В Белица
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Дискусионен форум на община Белица Форуми -> Момичета
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
homie
Модератор
Модератор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Ное 17, 2006 11:04 am    Заглавие: Момичета В Белица Отговорете с цитат

В темата
Очи пълни, ръце празни
се пише че има хубави момичета в Белица (а тази тема не е точно затова). Точно затова пускам тази тема.
Тъй като аз лично не съм от Белица и никога не съм бил там, ще се радваме на някои снимчици. Щото така само на думи...
Айде да видим
Реклама
Рекламен агент

МнениеПуснато на: Пет Ное 17, 2006 11:04 am    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото
Yani
Заек
Заек

МнениеПуснато на: Пет Дек 15, 2006 2:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей сега за Коледа взимам фотоапарата и ще щракам. Laughing
Не мисля че която и да "изтипосам" тук, ще се зарадва особено. Мисленето там е такова, че по-добре нищо, отколкото добро (поне за тези, които и сега живеят в Белица). Иначе за тези, които не живеят постоянно в Белица, не може да се каже същото ... пък и не мисля че точно те имат много отношение по темата. Като цяло хората си знаят и кътните зъби, и в това че някоя от тях ще излезе със снимка тук в този форум ще бъде прието като ... Маргото в Сървайвър едва ли не. Shocked Не би трябвало да е така, но ... местни нрави и обичаи.
Затова и снимки няма да има. Embarassed
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
p0et4et0
Lamer
Lamer

Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Съб Яну 06, 2007 8:48 pm    Заглавие: momi4etata v Belitsa Отговорете с цитат

HI Ми кво да кажа, в Белица се забелязва основната тенденция между момичетата да си хващат гаджета от друг град (нема значение кои град) и да карат Беличките момчета да ги ревнуват и както виждам успяват. Все пак мисля, че това е тъпо щото в белица има много свестни момчета, но явно не са интересни за некои които не е с нищо по интересен от тях с изключение на това че е Нов.
Мисля, че момчетата в Белица требва да си хванат момичета които да не се мислят за най-хубавите и недостоижими, щото иначе ще страдат.
Някои момичета си ПОВЯРВАХА и си помислиха, че като учат в Благоевград или следват там или в софия и краи вече не са беличанки.
Да ама не те не са повече от другите.
Има много хубави момичета в Белица, обаче ако се изложиш с некоя от тях краи ще те намразят всичките Very Happy )))))
Според мен няма значение вероизповеданието на едно момиче стига да е точно!
Едно момиче което иска от мажете само пари и коли не може да му даде нищо освен СЕКС
и е прав АЛЕКО_ че малко момичета си заслужават Very Happy
чао ПРОЩАВАИТЕ АКО ВИ ОТЕГЧИХ

sikk
Модератор
Модератор

МнениеПуснато на: Нед Яну 07, 2007 3:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много точни думи си написал p0et4et0
и да ти кажа докато го четях това въобще не се отекчихSmile даже ми хареса колко е вярно всичко това!
homie
Модератор
Модератор

МнениеПуснато на: Пон Яну 08, 2007 4:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@p0et4et0
Тук е място за всякакви мнения и на който му е отегчително да си намери друго място.
Имаш право в разсъжденията си, но ще се радвам ако подкрепите с някоя снимка. Тази тема е по-скоро за снимки, не за запознанства, опознавания, сгодявания и т.н.
Yani
Заек
Заек

МнениеПуснато на: Чет Яну 11, 2007 3:04 pm    Заглавие: Re: momi4etata v Belitsa Отговорете с цитат

p0et4et0 написа:

1. в Белица се забелязва основната тенденция между момичетата да си хващат гаджета от друг град (нема значение кои град) и да карат Беличките момчета да ги ревнуват и както виждам успяват.
2. Мисля, че момчетата в Белица требва да си хванат момичета които да не се мислят за най-хубавите и недостоижими, щото иначе ще страдат.
3. Някои момичета си ПОВЯРВАХА и си помислиха, че като учат в Благоевград или следват там или в софия и краи вече не са беличанки.
4. Има много хубави момичета в Белица, обаче ако се изложиш с некоя от тях краи ще те намразят всичките Very Happy )))))
5. Според мен няма значение вероизповеданието на едно момиче стига да е точно!
6. и е прав АЛЕКО_ че малко момичета си заслужават Very Happy
чао ПРОЩАВАИТЕ АКО ВИ ОТЕГЧИХ

Малко коментар ако не възразяваш (разделил съм за по-удобно на точки изказването ти). Very Happy
1. не знам какво точно е положението сега, но ако е вярно е много глупаво. така освен всичко друго се провокира "надпиване", "показване на кой е по-по-най", и не завършва с нищо добро. Единствено варианта да "няма пичове" в Белица би било оправдание, но такива има - сигурен съм. Освен това ... една жена търси нещо ново и различно. Момчето от друг град и го предлага - различни възгледи, различно поведение, дори различно мислене, което и го прави по-интересен.
2. напълно съгласен, само с две забележки:
А) не е задължително да излизат с беличанка
Б) няма да страдат, освен ако не си го внушат че ще стане
3. Има достатъчно примери, доказващи обратната теза. Дори момичета отишли да учат/живеят в друго населено място много се радват и са много сърдечни, когато видят "съгражданин".
4. И това не е много вярно. Като са те нарочили за плейбой и всяка е твоя? Или обратно - ако са си решили че не струваш, никоя няма да те погледне? Едва ли ... всичко опира до характери. От всяко "пате" може да излезе красив лебед, както и обратното е вярно. Красотата е до време, по-важното е характера на личността, мисленето да е сходно.
5. В Белица това има значение ... макар и това да е грешно мислене, факт е че в Белица това има огромно значение!
6. Доста момичетата си заслужават, но трябва и да ги намериш кои са. Ако имат подход към човека и търсят позитивното в него, значи си попаднал на точното. Wink
Изобщо не съм изпитал отегчение от твоето писание, напротив. Има много истини, а това което написах е лично мнение по определени въпроси и не бих желал да се приема като заяждане. Според мен е така, а може и да греша ... някои неща се променят с времето, нали?
Поздрав!
Върнете се в началото
p0et4et0
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Пет Яну 12, 2007 1:55 pm    Заглавие: privet ot mene Отговорете с цитат

Hi хора, надявам се моите излияния да не са прозвучали като заяждане с момичатата, по скоро това е истината видяна през моите очи.
А на някои ако му се пие -това е най-лесно, но едва ли е решение, знам го от опит, понеже аз направих така и след като изтрезнях ми стана по лошо щото ме беха видели всички в Белица в Дискотеката, която сега е затворена.
А що се отнася до това, че човек се радва като види земляк е истина, обаче е важно да не забравяш от каде си тръгнал.
От каде си нема никакво значени, по важно е Кои СИ?!
Може да си от NEW YORK и да си глупак, може да си обикновен, човек от примерно Мусомище и да си умен и човек на место.
За сажаление днеска дамите в по голямата си част гледат материалните неща, дали имаш кола пари и ако си от некаде и си добре облечен си интересен, но дали това е най-важното??!
Може да имаш всички пари на тоя свет, хубава кола и пак да си тъпчо, тоав че имаш пари не значи че си некои (макари изкривеното схващане за това)
чао хора мерси за искрените мнения, пак написах роман, но писането ми е силната страна Laughing
Yani
Заек
Заек

МнениеПуснато на: Вто Яну 16, 2007 1:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

p0et4et0
Много добре знам че не се заяждаш. Поздрав за това, че си написал наистина верни неща. Има други такива, дето биха имали обяснение при определени обстоятелства (като в Белица например). Факт е, че свестни момичета е имало, има и ще има. Въпрос на шанс, късмет дори да случиш на такова. Това ми беше цялата горна мисъл.
Поздрави!
Върнете се в началото
drift_baby
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Вто Яну 30, 2007 12:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

аз не съм съгласна с някои от нещата които каза pOet4etO.според мен е ефектиран от цялата работа защото явно с него е станало така(може и да греша де).но искам да му кажа,че не всички са такива.тва че е попаднал на една която иска пари,коли и тн.не може да слагаш всички под общ знаменател.а пък от друга страна вие мъжете също търсите красавици с перфектно тяло и голям бюст,но тези момичета явно си знаят цената,а по лошото е че си слагат цена.но не отричам че има такива момичета,защото е факт.но не мисля че всички от Белица са такива.
Върнете се в началото
MaXiMaleN
Lamer
Lamer

Местожителство: belitsa

МнениеПуснато на: Сря Яну 31, 2007 8:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

drift_baby то значи и аз сам попаднал на такава значи ... до некаде си права... не сички са такива... има некои които още не се "Сещат" По белички казано .. !Са не е удобно така да "утрашаме" невестите... ама чесно казано.. Парите.. и Колата.. са 1 голем фактор.. !(и тука ше ви кажа.. ако искате нещо хванете се на работа.. и па си купете кола..но има и ГОЛЯМО "но" което е .. Че все някои Ще има по хубава от твоита или повече от тебе..)!Жената винаги.. Се искушава.. да иде при друг... Докато Момчетата...ако истински обичаме някоя каквато и да е ше сме с нея...Момичета.. за вас тва не мога да се пофала.. Smile (Поне с мене е така)
homie
Модератор
Модератор

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2007 11:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Момчета!
Едно мое мнение:
Щом момичетата, харесващи коли, пари, телефони, бужута, самолети и т.н. не ви обръщат внимание, и вие не им обръщайте. Със сигурност има момичета, които не обръщат внимание на такива неща. А съм сигурен, че с такова момиче ще бъдете много по-щастливи
melani
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2007 4:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нова сам,но ще ви кажа само че след като момчетата от Белица си хващат гаджета от околията момичетата са принудени да си трасат от друг град гадже за тва има много прост отговор след като момчетата си тарсат мацки на други места то значи че тези от Белица са гола вода и са грознички.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
p0et4et0
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2007 7:06 pm    Заглавие: hi:) Отговорете с цитат

Laughing hi пак от мене, не бих казал, че съм афектиран, на мене като страничен наблюдател имащ много обще с Белица просто некои неща ми се набиват в очите, аз си има приятелка на която държа, но това е друг вапрос . Съгласен съм, че не всички си падат по парите и колите, само 80% са такива, ама само една малка част си признават, лошо че жените имат една реплика"вие мажете само секс искате" Smile която направо ме разбива от всекаде Smile щото първо жените не по малко искат секс от нас ама си траят и второ не вервам некои да позволи да го използват даи пари кола и ланци а ти нищо на не му дадеш Smile
Не знам какво значи едно момиче да си знае тсената, тсена имат конете, кравите, колите, недвижимото имущество, хората нямат цена, всеки е уникален сам по себе си, може би по хубавите и по глупави момичета си мислят че "До тех има ама като тех нема", ама не е баш така, защото баровците дето имат хубави коли и много парички, много добре знаят защо леките жени са с тех и като им омръзне да правят секс с тях (защото едва ли има любов между едно хубаво момиче и един главорез) и ги изхварлят и си хващат друга пак хубава.
А и честно казано не знам какво са повече мажете които имат пари и кола от тия дето нямат, вече не е газариоя да имаш телефон, щото всеки има, познавам такива "овчари " с хубави коли че не ми се верва да имат нещо повече от всеки средно статистически мъж
И така това пак беше едно от моите разтърсващи излияние,Very Happy чао
sikk
Модератор
Модератор

МнениеПуснато на: Пон Фев 05, 2007 7:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

p0et4et0 съгласен съм с това дето пишеш ама до някаде неможем всички момичета да ги слагаме под общ знаменател!Има ги всякакви!И подкрепям Homie, че това не е тема за запознанства и така нататък!Затова някой ако иска може да сложи някоя снимчицаSmile
MaXiMaleN
Lamer
Lamer

Местожителство: belitsa

МнениеПуснато на: Съб Мар 31, 2007 1:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мелани "Направо Не РаЗби" В един Коментар не искара "Лапета" тука не изкара па "Грозни" Чесно да ти кажа Проблема не е в нас ...апа ти както искаш си го талкуваи...Не че ние си неаме недостатаци..ама просто в Белица... Ние сме си "НИе Си" и не мисля че ще стана гадже с момичето което сам си играл в детската градина... То тва не е оправдание ...ама Някак си Неловко е Smile
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Дискусионен форум на община Белица Форуми -> Момичета Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Forecast | Maps | Radar | * тестов вариант, възможни са грешки

Парк за танцуващи мечки - гр.Белица. Читалище 'Георги Тодоров' - гр.Белица. Курортен комплекс СЕМКОВО - гр.Белица

.: BGtop.net :.!!!

гр.Белица © 2006-11 Web design: KKeliov Design