360 | Белица | Семково | Форумът на Семково | Галерия | Белица.com | Парк за мечки | Читалище | Каталог | Летовник.com

Туристическа социална мрежа Летовник
Продажба на хотелски комплекс Белица

Създайте нова тема   Напишете отговор    Дискусионен форум на община Белица Форуми -> Проблеми на общината и решенията им!
Предишната тема :: Следващата тема  

Искате ли да бъде продаден комплекс БЕЛИЦА?
Да, и няма значение от цената
16%
 16%  [ 2 ]
Да, но на много по-висока цена
66%
 66%  [ 8 ]
Не, по-добре да си стои като паметник, без да се ползва
8%
 8%  [ 1 ]
Не ме интересува
8%
 8%  [ 1 ]
Общо гласове : 12

Автор Съобщение
kkeliov
Администратор
Администратор

Местожителство: Дървеница

МнениеПуснато на: Нед Окт 29, 2006 8:45 pm    Заглавие: Продажба на хотелски комплекс Белица Отговорете с цитат

Уважаеми граждани на гр.Белица

На 17.10.2006г. се проведе сесия на Общински съвет на гр.Белица, която бе взето решение да се присвои Хотелски комплекс БЕЛИЦА от никому неизвестна фирма от гр.Хасково.

Действията по това са извършени под строга секретност в гр.Хасково, където е направена оценка на комплекса на нищожна стойност от 363 000 лв. Взето е решение за създавне на акционерно дружество, в която община Белица да участва с апортиране на комплекса и получаване на 20% от дружеството. Хасковския партньор ще притежава останалите 80% срещу нищо и то две години съгласно чл.11 т.6 от устава на дружеството общината ще остане без акции и без хотел.

Уважаеми граждани на гр.Белица, ако искате всичко това да не се случи, изразете своя протест като вземете участие в митинг с музикална програма на 31.10.2006г. /вторник/ от 17.30ч. на площада на града.
http://semkovo.com
http://park.belitsa.com
http://gallery.belitsa.com
Дървен материал в Белица
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Реклама
Рекламен агент

МнениеПуснато на: Нед Окт 29, 2006 8:45 pm    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото
Yani
Заек
Заек

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Ное 06, 2006 2:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

По-добре друг собственик, поне нещо може да направи. Толкова време общината като е собственик на тоя хотел и какво? Разнебитиха го, окрадоха каквото имаше ...
сега за тази цена какво очаквате? човека дето го взема трябва не само ремонт да му прави, а и да го обзавежда наново! Съгласен съм че цената е ниска, според мен поне 500 000 трябваше да му вземат, все пак в центъра е, построено е, всичко му е там на място.
Но пък изниква въпроса ... тия 363 хил. лв. какво ще ги правят? Ще потънатв нечии джобове според мен. Бъдете сигурни че общината нищо няма да направи с тия пари, а определени хора ще си гледат кефа.
да го продадат - добре, но да направят нещо с тия пари дето ще ги вземат.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EjKo^bEjKo
Модератор
Модератор

МнениеПуснато на: Пет Ное 10, 2006 7:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето какво намерих по темата:

Една от сделките, срещу които негодуват хората, е продажбата на хотел "Белица".
Освен срещу ниската цена от 365 000 лева за обекта, който е с 3 000 кв.м.разгъната площ, местните хора протестират и срещу купувача-фирма от Хасково. В Белица е създаден инициативен комитет, който има своите искания.

Илиана Григорова: “Инициативният комитет на Белица настоява да бъде направено акционерно дружество между общината с участието на фирми от община Белица, а не с фирми, които не познаваме.”

Според беличани цената, на която е продаден обекта е нереална.

Ибрахим Палев - кмет на община Белица: “За мен стойността за "Белица" е реална, обърнете внимание в Банско, Разлог почват от такива цени - когато има интерес скачат в пъти при провеждането на тръжните процедури.”

Беличани настояват общината им да премине под управление на Разлог, като вече са изпратили и писмо до областния управител.

Аз бих попитал: Какво мислите за подчертания текст?Мислите ли, че това е нужно и най-вече реално?Или е много много глупаво?

Аз си мисля, че е последното Twisted Evil

Врати и Строителна борса Варна
Върнете се в началото
Yani
Заек
Заек

МнениеПуснато на: Пон Ное 13, 2006 4:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако Белица мине като селище към община Разлог, това ще бъде крачка напред. Не цялата община да минава към Разлог. Нека Бабяк, Краище и Дагоново си направят там една община и си избират кмет за смет. Twisted Evil
Върнете се в началото
EjKo^bEjKo
Модератор
Модератор

МнениеПуснато на: Вто Ное 14, 2006 12:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз бих казал,че преминаването ни на Града към Община Разлог ще бъде крачка назад. Всичко, постигнато досега (малко, много - не е зле), ще бъде забравено.Постигнатото занапред ще се приписва на тях.Или искате да кажете,че при нас няма кадърни хора, които да управляват и всичко да ни бъде дадено на готово - има такива хора , но просто всичко досега се определяше от цвета на партията, не зависимо, че хората, които са предлагана от тях са меко казани 'некадърни'.

По добрия вариант е да се смени управата, което за съжаление в близко бъдеще не го вярвам да стане!

Врати и Строителна борса Варна
Върнете се в началото
Yani
Заек
Заек

МнениеПуснато на: Пет Дек 15, 2006 1:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Като се замислиш ... единствения начин Белица да има някакво кадърно ръководство е, да не е в една община Дагоново, Бабяк, Краище и другите махали.
Кой какво е направил - за това има история, а Белица има много богата такава!
Какво ще се направи в Белица ... няма голямо значение дали е като селище в разложка община, или не. Като цяло всичко за Белица си остава в Белица. За разлика от сега - виж си поста за кмета на община Белица.
Върнете се в началото
pr0fes0ra
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 10:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Съгласен съм Белица да се отдели,но при условие Бабяк да си върне общинските права от преди време
Върнете се в началото
dpower
Lamer
Lamer

Местожителство: Белица

МнениеПуснато на: Пон Авг 11, 2008 1:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Нима Бабяк е Имала някви Общински Права?
Нешу Не Разбирам ..
Yani
Заек
Заек

МнениеПуснато на: Сря Сеп 24, 2008 2:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не съм много сигурен, но преди да влезне в община Белица, Бабяк е бил общински център на махалите около него ...
Нищо против нямам да си ги държи и да си ги управлява :-)
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Дискусионен форум на община Белица Форуми -> Проблеми на общината и решенията им! Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Forecast | Maps | Radar | * тестов вариант, възможни са грешки

Парк за танцуващи мечки - гр.Белица. Читалище 'Георги Тодоров' - гр.Белица. Курортен комплекс СЕМКОВО - гр.Белица

.: BGtop.net :.!!!

гр.Белица © 2006-11 Web design: KKeliov Design