360 | Белица | Семково | Форумът на Семково | Галерия | Белица.com | Парк за мечки | Читалище | Каталог | Летовник.com

Туристическа социална мрежа Летовник
Наличието или липсата на дискотека!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Дискусионен форум на община Белица Форуми -> Новини от Белица
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Yani
Заек
Заек

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Сеп 07, 2006 12:48 pm    Заглавие: дискотека в Белица Отговорете с цитат

И да има пак дискотека в Белица, ако е пак при "Здраво" там не стъпвам. По акъл на идиоти се не водя ... Twisted Evil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Реклама
Рекламен агент

МнениеПуснато на: Чет Сеп 07, 2006 12:48 pm    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото
MaXiMaleN
Lamer
Lamer

Местожителство: belitsa

МнениеПуснато на: Съб Сеп 16, 2006 9:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

еПа и ЧалГа СТаВа СТиГа Да Не е СаМо Тя.. нека Има РаЗнообРазие в ЦялаТа дискутека .... то Не мОЖе СаМо ТеХно и хаУс да слушаш траа и малк ЧАКА РАКА .. нали се СеЩате мацките да ВРъТнаТ ДуПеТаТа ... :П и ЧаЛГаТа СТаВа ама да ЖиВее ТЕХНО-то :Д
sikk
Модератор
Модератор

МнениеПуснато на: Нед Окт 15, 2006 10:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Охххоо MaXiMaleN тука мн ме очуди със тия твои думи,ама маи ти пускаше яко чалга в така нар. "Мечовото", а сега казваш да живее техното, маи не те разбирам!!!
drift_baby
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Пет Ное 17, 2006 12:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

абе хора според мен наистина за Белица си трябва дискотека с разнообразна музика.Факт е че без чалга няма да стане,но важното е да я има и още по-важно е да има кой да ходи там.то просто в Белица има много малко останали млади хора.аз като бях там преди 2месеца нямаше с кой да пия кафе.всеки се спасява.направо ужаассс
Върнете се в началото
maceto_93
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Пон Ное 20, 2006 6:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами темата на форума доколкото знам е "липсата на дискотека в белица",а не музиката!!!
Върнете се в началото
MaXiMaleN
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Пет Ное 24, 2006 1:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

hxahxhaxha epa puskahme chalga oti narodo si e selqniq.. pa tehnoto si e cool... OUTWORK & MR.Gee - elektro mp3. me podseshta za t`fa! pa i chalgata stawa... k`fo i e na neq? wutri suchi dai ... lqlql xahxahxha..
хахахаха епа пускахме чалга оти народо си е селяния..па техното си е cool..OUTWORK & MR.Gee - elektro ме подсеща за тва!па и чалгата става..кво и е на нея? върти сучи даи... ляляля

MaXiMaleN, пиши на кирилица!
MaXiMaleN
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Пет Ное 24, 2006 1:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

temata na foruma e lipsata na diskuteka... deite togawa da zeem da spretnem 1 diskuteka... u doma na dworo ot 22 : 00 seki moe da zapowqda... s 1 lef fhodche Razz hxahxah

темата на форума е липсата на дискотека...даите тогава да зеем да спретнем една дискотека..удома на дворо от 22.00 секи мое да заповяда...с 1 лев входче Razz hxahxah

MaXiMaleN
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Пет Ное 24, 2006 1:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

be istinata e che si nema narod.. i e greshno oti seki gleda da bega na nekade q po bansko q po yakoruda.. seka sreda i sabota seki belichanin e w y-da to ima poweche belichane ot kolkoto djuwezeta.. boli me no e fakt.. kofty no nea se oprai!
бе истината е че си нема народ.. и е грешно оти секи гледа да бега на некаде я по банско я по якоруда..сека среда и събота секи беличанин е в я-да то има повече беличене от колкото джувезета..боли ме, но е факт.. кофти, но нема се опраи!

Yani
Заек
Заек

МнениеПуснато на: Пет Дек 15, 2006 1:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Че има хора, има. Но такива като мен, веднъж в месеца отидат до Белица и кое по-напред? Предпочитам да се видя с наште и да си почина. Ако се видя с някой от компанията ... ще да е за 2-3 мин пред нас или пред тях (ако се видим случайно).
Та идеята за дискотеката е ... да има, ако ще има кой да ходи! Very Happy
Върнете се в началото
p0et4et0
Lamer
Lamer

Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон Яну 08, 2007 3:04 pm    Заглавие: Дискотека в Белица Отговорете с цитат

Требва да кажа, че Aleko_ е много прав за дискотеката, само ще допълня, че ако примерно аз направя дискотека :
първо тя ще е по широка
и второ нема да допускам дечурлига да седят на по едно сокче и да вземат местата на хората които деиствително са клиенти на тая дискотека и искат и са дошли за да се забавляват.
По отношение на побоищата, в Белица не бият всеки те бият "бабеченето" и то само определени лица правят тия простотии, но всеки си получава заслуженото рано или късно.
Не съм видял некои да се закача с банскалиите като доидат в белица, но това е друг вапрос (въпрос на страх). Требва да се сложи охрана,която да си върши работата, а не тоя или онзи дето са направили малко мускули и се правят на мъже пред децата като бият некои невинен за нищо.
Според мен това е ситината, а и за DJ сещо сте прави, ама ако не си спомняте едно време (преди 10 год) имаше две и повече дискотеки в Белица и ако тука не ме кефи отивам в другата и тн чао

ПИШИ НА КИРИЛИЦА
Yani
Заек
Заек

МнениеПуснато на: Чет Яну 11, 2007 2:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сигурно има доста верни неща в написаното. Конкуренцията прави качеството ... но винаги има изключения. Е, те не са в Белица (за съжаление).
Върнете се в началото
MaXiMaleN
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2007 8:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вие видехте 1 дискотека.. та са 2-ра и трета.. !То нема Народ Щото дискотеката е от 7 до 10... никои не ще да плати... (една там определена сума която е за заведенията.. и имат право да работат след 12 часа сумата си я бива ама.. то после тва си избива парите) и вие кои искате иде на дискотека в 7 и да си бега в 10 11 12 ? ! е много ясно че "ние" децата.. ше идем..!Да ви кажа чесно не сам виждал такива клиенти на дискотека за които вие викате .. след като затвориха "Здраво"!Сега тия хора.. които вие им викате.. одат я на Механичка я на ресторантче... и дори да идат на дискотека.. мястото нема да е Белица.. ! Болну ми е ама такова е .. !
MaXiMaleN
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2007 8:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега УЖ ше има дискотека в Лимонковото...! Нз още точно ще че е ... ама Че е Таз диско водещ ... !Кат разбера повече че ви кажа Smile
EjKo^bEjKo
Модератор
Модератор

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2007 10:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не, че имам нещо против, но Лимонковото не е място което би се използвало с тази цел. Може би малко реконструкция би му помогнала. Пък и за съжаление май пак по голямата част от музиката ще е чалга( дано да не е така) и се надявам, че дори и да е там, ще стане редовна за да се свикне пак с факта, че има дискотека

Врати и Строителна борса Варна
Върнете се в началото
MaXiMaleN
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Пет Фев 02, 2007 2:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бате.. ако иска цела вечер сръбско да пуска се тая си е ... само да има каде Ние младеща да се сабираме.. че е грешно даже...!То заведението си е добре устроено.. То обстановката.. не игра голяма роля...
зависи са дали хората са си купонджии и си праат купона.. апак DJ-я каквото ид а пуска на които мусе игра ше игра! за тва изцяло си е виновен народа.. !Нема кво да си блъскате главите!Заведения има DJ има НАРОД НЕМА !
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Дискусионен форум на община Белица Форуми -> Новини от Белица Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Forecast | Maps | Radar | * тестов вариант, възможни са грешки

Парк за танцуващи мечки - гр.Белица. Читалище 'Георги Тодоров' - гр.Белица. Курортен комплекс СЕМКОВО - гр.Белица

.: BGtop.net :.!!!

гр.Белица © 2006-11 Web design: KKeliov Design