360 | Белица | Семково | Форумът на Семково | Галерия | Белица.com | Парк за мечки | Читалище | Каталог | Летовник.com

Туристическа социална мрежа Летовник
СЕМКОВО!!!

Създайте нова тема   Напишете отговор    Дискусионен форум на община Белица Форуми -> Семково
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
charming^girl
Lamer
Lamer

Местожителство: Белица-Благоевград

МнениеПуснато на: Нед Сеп 10, 2006 11:49 pm    Заглавие: СЕМКОВО!!! Отговорете с цитат

Мисля,че Семково е едно много хубаво място за почивка,даже по-хубаво от тва тъпо Банско,но там се наливат повече пари!Иначе на мен ми харесва многооо Семково,не само защото имам вила,но и заради чистия въздух,езерата и какво ли още не!Така че хора,ако ходите на почивка,мястото е само едно-СЕМКОВО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Реклама
Рекламен агент

МнениеПуснато на: Нед Сеп 10, 2006 11:49 pm    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото
nikos
Lamer
Lamer

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Дек 17, 2007 12:20 pm    Заглавие: Re: СЕМКОВО!!! Отговорете с цитат

charming^girl написа:
Мисля,че Семково е едно много хубаво място за почивка,даже по-хубаво от тва тъпо Банско,но там се наливат повече пари!Иначе на мен ми харесва многооо Семково,не само защото имам вила,но и заради чистия въздух,езерата и какво ли още не!Така че хора,ако ходите на почивка,мястото е само едно-СЕМКОВО!!!

И аз така мисля. Едно спокойно място, згушено в планината. Уникална природа, която от дете и се наслаждавам и от една страна не искам да се инвестират много пари там, за да не се промени към лошо. Може би малко парички трябват в ски съораженията, защото са доста стари, но това трябва да го направят или спонсори или самите УСАГ и ТУ-София. Малко е срамно Технически Университет - София да не може да се "справи" с техниката или да не може да я поднови. Явно някой си слага парите в джоба и нищо не върши. Понеже съм студент там ( Машиностроителен факултет ) и виждам, че се инвестират пари в доста места и не би било лошо да се направи и там нещо по въпроса.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Дискусионен форум на община Белица Форуми -> Семково Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Forecast | Maps | Radar | * тестов вариант, възможни са грешки

Парк за танцуващи мечки - гр.Белица. Читалище 'Георги Тодоров' - гр.Белица. Курортен комплекс СЕМКОВО - гр.Белица

.: BGtop.net :.!!!

гр.Белица © 2006-11 Web design: KKeliov Design