360 | Белица | Семково | Форумът на Семково | Галерия | Белица.com | Парк за мечки | Читалище | Каталог | Летовник.com

Туристическа социална мрежа Летовник
Търся отдавна изгубен от поглед човек

Създайте нова тема   Напишете отговор    Дискусионен форум на община Белица Форуми -> Говорете на воля
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
luckystrike
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Съб Авг 08, 2009 7:24 am    Заглавие: Търся отдавна изгубен от поглед човек Отговорете с цитат

незная как и откъде да започна,минали са толкова години!един умен човек навремето казваше,като незнаеш от къде да започнеш,започни от началото!така, правехме основен ремонт на станцията на исито или виас в Семково.трябва да е било 198... и някояси,немога точно да се сетя.прз деня бачкане яко,минаваше някакси,вечерите като се заточеха край няма,скука непоносима!слава богу в хотела до нас,малко по надоло по ливадата де имаше барче с видео и музика,та там обикновенно си прекарвахме вечерите е и нощите ако не ни изгонеха по някое време!!!имаше едно момиче,Елмира се казваше,доколкото си спомням,много съм зле с имената,чудя се как мойто още помня?тя беше много добро и възпитано дете.сигуро я познавате.Белица не беше чак толкова голяма тогава.бачкаше в кухнята на този хотел.освен това,доколкото си спомням ми беше казвала,че Белица се е управлявала тогава от пет рода или фамилии и тя е дъщерята на една от тях.моята най сърдечна молба е ако някой я познава да и предаде мойте поздрави и пожелания за здраве и успехи защото тя го заслужава,наистина!аз неможах тогава да и го кажа защото ме отзоваха внезапно във виас в София,после заминах по чужбините и така цял жибот ми тежи,че не можахме да си кажем поне довиждане!!!!е сега от скоро и аз на стари години се хванах да цъкам в нета и при това на кирилица?та помислих си защо да не опитам,няма нищо лошо в това да потърсиш стар приятел и да го поздравиш по този начин,след като друг няма!все пак намирам се на няколко хиляди километра от Белица и то от повече от двайсетина години!!!благодаря ви сърдечно предварително и останете си със здраве!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Реклама
Рекламен агент

МнениеПуснато на: Съб Авг 08, 2009 7:24 am    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Дискусионен форум на община Белица Форуми -> Говорете на воля Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Forecast | Maps | Radar | * тестов вариант, възможни са грешки

Парк за танцуващи мечки - гр.Белица. Читалище 'Георги Тодоров' - гр.Белица. Курортен комплекс СЕМКОВО - гр.Белица

.: BGtop.net :.!!!

гр.Белица © 2006-11 Web design: KKeliov Design