360 | Белица | Семково | Форумът на Семково | Галерия | Белица.com | Парк за мечки | Читалище | Каталог | Летовник.com

Туристическа социална мрежа Летовник
:)

Създайте нова тема   Напишете отговор    Дискусионен форум на община Белица Форуми -> Туризъм & Отдих в Общината
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Night__girl
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Чет Авг 24, 2006 6:43 pm    Заглавие: :) Отговорете с цитат

Честно казано,не мисля,че в Белица няма туризъмSmile даже скоро ще заведа една приятелка там.Е няма да сме на хотел поради липсата на такива(май има само 1),ще сме в къщата на баба ми,но за нея ще си е приключение Very Happy Миналата зима ходих с друга приятелка и на нея много й хареса Very Happy Научих я на някои диалектни думи като "фного","убав" и разни други.Та тя запали и други хора от мойта компания да дойдат и да видят Белица Very Happy Само съжалявам,че няма дискотека или някое друго по-готино заведение, кадето да заведа приятелите, и се притеснявам,че може да им стане скучно,но трябва да измислям нещо Very Happy Та,туризъм в Белица има.Стига хора,които са от там ,да водят познати и приятели.Иначе едва ли някой знае за това място Crying or Very sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Реклама
Рекламен агент

МнениеПуснато на: Чет Авг 24, 2006 6:43 pm    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото
mimi
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Пет Авг 25, 2006 8:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз имам същия проблем, в смисъл 4е много приятели под влияние на моите коментари за родното ми място, изразяват голямо желание да ги заведа в Белица, но аз се притеснявам от факта, че няма да мога да им осигуря достатъчно забавления в града и ще трябва да се пътува до Банско. Това естествено не е проблем, но би било супер, аки и в самата Белица има готини, купонджийски местенца, защото все пак хората са на гости именно в любимото ми градче. За зимния сезон съм решила да организирам посещение в Б на 4-5 души. Ще си спим вкъщи, а ски явно ще се карат на Банско, защото не съм много сигурна какво е състоянието на пистите на Семково. Ще трябва да го проуча този въпрос. Ако някой е карал миналата зима ще се радвам, ако ми даде инфо по въпроса. Very Happy
Върнете се в началото
Occean
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Чет Сеп 07, 2006 11:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Кой, тръгнал за Белица, го интересуват кръчмите и дискотеките (?!?!)
Върнете се в началото
Yani
Заек
Заек

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Сеп 07, 2006 1:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Occean написа:
Кой, тръгнал за Белица, го интересуват кръчмите и дискотеките (?!?!)

Мен най-малко! Отивам колкото да се видя с наш'те, някой друг приятел ако видя в махалата и толкоз.
Иначе в Белица активен туризъм може да стане, но не го виждам в близките 2-3 г, че може и повече ...
Върнете се в началото
Yani
Заек
Заек

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Фев 07, 2007 12:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mimi написа:
За зимния сезон съм решила да организирам посещение в Б на 4-5 души. Ще си спим вкъщи, а ски явно ще се карат на Банско, защото не съм много сигурна какво е състоянието на пистите на Семково. Ще трябва да го проуча този въпрос. Ако някой е карал миналата зима ще се радвам, ако ми даде инфо по въпроса. Very Happy

Не съм карал ски (изобщо никъде) миналата зима. Но на Семково промяна в ски-пистите не е имало от 10-15 г насам, че и повече може би. Борчета има, но като падне повечко сняг не е проблем.
Ако водиш хора, които не са много убедени във възможностите си със ски на крака, те съветвам да не ги водиш на "Север 2". Единицата ("Север 1") става колкото и "въчата" (както и казваме от едно време), но за предпочитане най-напред по някоя детска да се види колко могат да карат наистина.
Аз също съм запалил мои приятели (някои вече идват поне веднъж през зимата на ски), но им знам възможностите и горе-долу "ги разпределям" по пистите Laughing
Върнете се в началото
Stankov
Lamer
Lamer

Местожителство: Благоевград , Сейшелски О-ви

МнениеПуснато на: Чет Ное 08, 2007 1:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нищо не става с тая Белица докато е кмет някой които дори не е Беличанин а е слезнал от Палево Дере кадето има 2 къщи.
Върнете се в началото
Tsvetentse
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Чет Дек 06, 2007 2:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Туризъм в Белица може да има! Стига да има хора въоръжени с достатъчно нерви, упоритост и желание. Защо в Белица няма туризъм, а в Банско има? Интересно е, че изграждането на първата ски-писта в Банко е финансирано от жителите на селцето - тогава. За да ти помогнат, трябва ти сам да си помогнеш :) ! С невероятната природа, сърдечните хора, невероятния за повечето хора диалект и с капаццитета на Семково, не мисля, че Банско може да превъзхожда Белица. Но факт е, че в момента Банско е на години пред развитието на Белица.
Върнете се в началото
Рашка
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Нед Дек 09, 2007 1:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Много ми е драго ,че има желаещи приятели на беличани да посетят това толкова красиво градче. Благодаря ви за тази си дейност. Така се почва. Днес тоз поканиш той каже на друг, утре други и така , само че трябва първо да си почистим улицит , да се закърпят дупките. Не е нужно Белица да е като Банско. Опазил Господ.На Белица и трябва малко инфраструктура, малко повече чистота и повече реклама. Хотели има в Семково , но трябва да се подобри обслужването. Хижата ни е на прекрасно място , но иска по-добьр подход и развитие. Много хора идват и се радват на прекрасната ни даденост ,но иска промени както в Семково така и в Белица.Тези промени могат да ги направят само Беличани.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Tsvetentse
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Съб Дек 15, 2007 9:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Рашка, естествено, че Белица не трябва да става като Банско.Това даже не трябва да се допуска. Трябва обаче Беличани да се впрегнат, да бъдат единни. Аз дадох примера с Банско, не с идеята, че Белица трябва да бъде като Банско. Дадох пример, за да покажа, че когато хората са обединени от една обща кауза, с помощта на която, ще се подобри стандарта им на живот, нещата стават. Докато всеки гледа в чуждата паница и е на Шопския принцип: ..."И на мене не ми е добре, ама на Вуте не му е"... - нищо няма да се получи.
Радва ме много факта, че има млади хора, които искат да променят положението в Белица. Пожелавам им успех в начинанието. Те са направили първата стъпка със сайтовете, сега ние трябва да се заемем да с пополяризирането им.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Дискусионен форум на община Белица Форуми -> Туризъм & Отдих в Общината Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Forecast | Maps | Radar | * тестов вариант, възможни са грешки

Парк за танцуващи мечки - гр.Белица. Читалище 'Георги Тодоров' - гр.Белица. Курортен комплекс СЕМКОВО - гр.Белица

.: BGtop.net :.!!!

гр.Белица © 2006-11 Web design: KKeliov Design