360 | Белица | Семково | Форумът на Семково | Галерия | Белица.com | Парк за мечки | Читалище | Каталог | Летовник.com

Туристическа социална мрежа Летовник
Как се стига до Семково?

Създайте нова тема   Напишете отговор    Дискусионен форум на община Белица Форуми -> Семково
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pafaka
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Вто Фев 13, 2007 8:20 am    Заглавие: Как се стига до Семково? Отговорете с цитат

Хубаво се чудите как да направите това готино място Семково по - посещавано. Като за начало може да напишете как може да се стигне дотам без кола Smile. Повечето младежи си нямат коли, но им се ходи (аз също съм в това число). Казаха ми че трябва да стигна първо до Белица. Оттам обаче доколкото знам остават 17 км. Въпроса ми е има ли таксита в Белица или дори някакв маршрутки или нещо с което да мога да се придвижа до Семково ?

Благодаря ви предварително !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Реклама
Рекламен агент

МнениеПуснато на: Вто Фев 13, 2007 8:20 am    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото
Yani
Заек
Заек

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Фев 13, 2007 10:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

В Белица таксита все още няма. Обаче това ме подсеща че мога да си направя фирма с таксита, дето да извозват желаещите до Семково. Very Happy
Превоз за съжаление няма, но на автогарата има едно заведение, там ако се попита ... може да се намерят мераклии да ви закарат до горе срещу заплащане (не знам колко би ви струвало Confused )
Върнете се в началото
pafaka
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Вто Фев 13, 2007 10:35 am    Заглавие: re Отговорете с цитат

Ами ти ? Имаш ли книжка, колко би ми взел да ме закараш ? Това е малкия проблем - че няма как човек да е сигурен че може да стигне до Семково (освен ако няма кола естествено). Според мен повечето туристи обаче са такива като мен - разни студенти, младежи, които са спестили някой лев и искат да поотдъхнат малко. Айде ако някой се навие да ме закара да пише тук. Да пише цена, мисля да съм в Белица или на 19-и или на 20-и.

Благодаря ви предварително !
Върнете се в началото
Yani
Заек
Заек

МнениеПуснато на: Вто Фев 13, 2007 11:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Това щеше да е най-малкия проблем, ако си бях в Белица.
Живея в София. Това не ми пречи обаче да си обичам родното градче.
С голямо съжаление го казвам, че в случая не мога да помогна.
Бих ти дал един съвет обаче - не давай повече от 5-6 лв за да те кара някой до Семково. Въпреки че пътя не е от хубавите ... преко сили е кола да изгори повече от 3 литра бензин/газ до горе и обратно.
Само да вметна, че около 8-ми декември има доста хора които чакат на автогарата с цел припечелване. Тогава взимаха по 5-6 лв на човек (и с 4-ма човека - общо 20-25 лв) ...
Ще ти препоръчам обаче да дойдеш по-рано. Шанса да намериш някой да те качи до Семково е по-голям.
Преди време имаше автобус, който караше работещите на Семково. Може и сега да го има (все пак не съм се интересувал скоро, най-малкото защото се качвам с кола и ми е все тая), но тръгваше към 7,30 сутринта (пак от автогарата).
Дано се намери някой да ти помогне ако няма автобус. Smile
Върнете се в началото
EjKo^bEjKo
Модератор
Модератор

МнениеПуснато на: Вто Фев 13, 2007 12:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кажи ми за колко човека става въпрос, на коя дата ще си в Белица.

Другия вариант е да се свържеш с Информационния център в Белица на следните номера 0889211567, 074442815.(след 13.30 часа)Те могат да ви дадат информация, и да оганизират транспорта!

Поздрави.

Врати и Строителна борса Варна
Върнете се в началото
pafaka
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Вто Фев 13, 2007 12:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сам съм, затова питам за такси или някой да ме закара. Искам просто да съм сигурен че като стигна до Белица ще мога да продължа към Семково, не да започвам тепърва да си търся транспорт.

Ето каква точно е ситуацията :

Приятелката ми ще ходят с група (автобуси, всичко ок). Само че след като си платих по литература ни преместиха изпита за 19 и 20 (не съм сигурен дали ще успея да мина на 19). Затова трябва да стигна до Семково сам (не с групата).

Навит съм да дам ако трябва и малко повече от 5-6 лв. стига да стигна.
Върнете се в началото
zdraveca
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Сря Мар 14, 2007 4:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Утре (15.03.2007г.) пристигам около 18:30 в Белица. Има ли някой, който може да ме закара до Семково? Smile
Върнете се в началото
EjKo^bEjKo
Модератор
Модератор

МнениеПуснато на: Сря Мар 14, 2007 7:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля че, ще е най-добре да попиташ някой от кафето намиращо се на Автогарата, може и да ти излезе късмета.

Късмет!

Врати и Строителна борса Варна
Върнете се в началото
zdraveca
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Чет Мар 15, 2007 12:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Дискусионен форум на община Белица Форуми -> Семково Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Forecast | Maps | Radar | * тестов вариант, възможни са грешки

Парк за танцуващи мечки - гр.Белица. Читалище 'Георги Тодоров' - гр.Белица. Курортен комплекс СЕМКОВО - гр.Белица

.: BGtop.net :.!!!

гр.Белица © 2006-11 Web design: KKeliov Design