360 | Белица | Семково | Форумът на Семково | Галерия | Белица.com | Парк за мечки | Читалище | Каталог | Летовник.com

Туристическа социална мрежа Летовник
..:: СеМКоВо ::..

Създайте нова тема   Напишете отговор    Дискусионен форум на община Белица Форуми -> Семково
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
MaXiMaleN
Lamer
Lamer

Местожителство: belitsa

МнениеПуснато на: Пон Авг 14, 2006 5:09 pm    Заглавие: ..:: СеМКоВо ::.. Отговорете с цитат

еДно оТ ПреДимСТваТа На БеЛИЦа е Че Се НаМиРа В ПЛаНиНа(по точно няколко)!Това предоставя чиста вода.. свеж въздух и т.н....
ДРуГо Което има БелиЦа е Своя курорт.. "СЕМКОВО"
Това е мяст0 к0ет0 м0же да се наблюДаВа Прекрасна природа диви Животни ..уют и мн0г0 други забележителни неща!СеМкоВо Има Бъдеще... Бъдеще .. като на ГРаД БаНСко!Т0и ще стане един от наи посещаваните курорти,защото има своя естествен сняг и мн0г0т0 д0бри писти!оСТаВяМ На ВаС Да Се ЗаБаВляВаТе и Ви КаНя Да ПоСеТиТе -= СЕМКОВО =-
Реклама
Рекламен агент

МнениеПуснато на: Пон Авг 14, 2006 5:09 pm    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото
kkeliov
Администратор
Администратор

Местожителство: Дървеница

МнениеПуснато на: Пет Авг 18, 2006 7:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Природата на Семково е УНИКАЛНА,но за съжаление никой нищо не прави по въпроса,но дълбоко се надявам да се започне да се прави нещо по този въпрос!
http://semkovo.com
http://park.belitsa.com
http://gallery.belitsa.com
Дървен материал в Белица
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Aleko_
Lamer
Lamer

Местожителство: Afrika

МнениеПуснато на: Пон Авг 21, 2006 7:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нещото което трябва да се направи е силна реклама по радио телевизия и вестници..........да вкарват се доста пари за реклама но след тва се избиват не може рекламата да тече (ако изобщо я има де)само по "бумеранг", а и единствения билборд да е на входа на града.
sikk
Модератор
Модератор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Авг 21, 2006 10:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тази реклама ще струва пари,който няма кои да ги даде а и да ги даде ще ги смята за загубени!!!
Crying or Very sad Но все пак дано да се намери някои които да постави това очаквано начало! Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Yani
Заек
Заек

МнениеПуснато на: Чет Сеп 07, 2006 1:29 pm    Заглавие: Re: ..:: СеМКоВо ::.. Отговорете с цитат

MaXiMaleN написа:
еДно оТ ПреДимСТваТа На БеЛИЦа е Че Се НаМиРа В ПЛаНиНа(по точно няколко)

и кои са тези няколко планини в които се намира Белица? Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Yani
Заек
Заек

МнениеПуснато на: Чет Сеп 07, 2006 1:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако се почне нещо на Семково, ще е най-рано след 2 години. Още 2-3 за да се направи и още толкова за да се развие. Проста сметка - най-рано след 6 г Семково ще е развит като зимен курорт от ранга на Банско (а и там хората не спят, но от това на себе си ще вредят - след 3-4 г ще се види резултата).
Върнете се в началото
Yani
Заек
Заек

МнениеПуснато на: Чет Сеп 07, 2006 2:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ей нещо, което заслужава да се види на живо ...
вапешките езера Rolling Eyes
ей тука на тоя улей зимно време със ски ми е мечтата Cool
Върнете се в началото
MaXiMaleN
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Пет Ное 24, 2006 1:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Yani pa eba le go koi sa planinite..kachwal le se si na tupiq wruh ? kachi se i che gi mernesh !apa ako se pusnesh zimata tam sus ski.. nai fnogo da se utrepesh po ubawo si idi na vuchata !
Yani па .... ле ле го кои са планините..качвал ле си се на тупия връх? качи се и че ги мернеш!апа ако се пуснеш зимата тама със ски..наи много да се утрепеш, по убаво си иди на въчата! Smile

Пиши на кирилица
Yani
Заек
Заек

МнениеПуснато на: Пет Дек 15, 2006 2:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Максимален Laughing
Без да се заяждам ... качвал съм се на доста повече места от теб. Бил съм на още повече други места от теб. Като теб те е страх да караш ски, това не означава че и другите мечка ги гони. Very Happy
И не на последно място: мислиш ли че верно не съм се пускал със ски от Тупия връх?
Хубаво е човек да има високо мнение за себе си, но да има покритие, да цени и другите с различно мнение от неговото собствено.
И накрая - пиши на кирилица. Така човек остава с впечатлението че не знаеш български език. Cool
Върнете се в началото
lubitel
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Сря Яну 17, 2007 5:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте! Насочен от колегата kkeliov, се регистрирах в Форума! В последните години използвам всяка възможност да посетя някой от планинските ни курорти, като най-често това са Семково в Рила и Туричка черква в Пирин. Общото между тях е великолепната природа и духа на омиротворяващо спокойствие. Тези места се посещават основно от истински туристи и любители на планината. Имам чувството, че умишлено се поддържа контраста между Семково и Банско. Ако и в Семково започне подобно мащабно строителство, духа на курорта ще бъде загубен завинаги. Разбира се това не изключва модернизация на обектите в курорта, но според мен би било грешка, ако развитието на Семково се насочи по пътя на конкуренция с Банско. Нека Семково да запази своята уникалност и да носи радост на хората, които обичат природата в чист вид!
Върнете се в началото
MaXiMaleN
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Пон Яну 29, 2007 8:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще Се Смеете бе ИБРИЦИ НеЩа Пиша на Български... ! пфу.. ма напаст.. Ле немах Flex type 2k !Yani типа Ще искаш да кажеш Че моито самочувствие нема покритие така ле? пфу.. Не знам С Ще сам Се исфукал.. ама ти щом си прочел НП Smile само добре си прочети там коментара " Максимален
Без да се заяждам ... качвал съм се на доста повече места от теб. Бил съм на още повече други места от теб. Като теб те е страх да караш ски, това не означава че и другите мечка ги гони.
" е са тва ако не са фукни я сам трамваи в Белица! Брау бате че се си кавал.. нема лошо.. ама малко маи "Риеш" на Белички казано.. нз оти Smile я сам се избазикал.. и тва че не мога да карам кат теб ски ко значи... ти траа се изфукаш.. после аз сам имал самочувствие без покритие Smile Евала ти за ските.. ама каков смисал има ? с моя коментар.. тва че не ми фата око да се пусна Ще значи... Иам гадното чувство че пишеш глупости Smile ти кат се си пускал евала ти... и Ще печелиш кат го викаш ?
EjKo^bEjKo
Модератор
Модератор

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2007 10:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

MaXiMaleN, предния ти пост е изцяло OFF-TOPIC, гледай да ги ограничиш и изразавай мнения САМО по темата.

Врати и Строителна борса Варна
Върнете се в началото
MaXiMaleN
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Вто Мар 20, 2007 10:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще Се Постарая Smile)))
Tsvetentse
Lamer
Lamer

МнениеПуснато на: Пет Дек 07, 2007 11:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Съгласна съм с всички хубави думи за Семково, но искам да ви кажа само едно нещо. Преди 2-3 години решихме цяла компания да посетим Семково. Е обадих се аз да резервирам места и знаете ли какво ми казаха: "Носете си печки са топлене и одеала" :?: :?: :?:
Колкото и да е хубава природата, въздуха да е чист, цените да са нормални, ако няма елементарни условия са престой там, просто се чудя кой ще ходи. А ако някой се излъже, едва ли ще повтори. Май първо хората, които стопанисват хотелите / тогава беше само един, сега не знам/ и хижите, трябва да се замислят с какво могат да подобрят условията и чак тогава да се прави реклама.
Върнете се в началото
nikos
Lamer
Lamer

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Дек 17, 2007 12:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Tsvetentse написа:
Съгласна съм с всички хубави думи за Семково, но искам да ви кажа само едно нещо. Преди 2-3 години решихме цяла компания да посетим Семково. Е обадих се аз да резервирам места и знаете ли какво ми казаха: "Носете си печки са топлене и одеала" Question Question Question
Колкото и да е хубава природата, въздуха да е чист, цените да са нормални, ако няма елементарни условия са престой там, просто се чудя кой ще ходи. А ако някой се излъже, едва ли ще повтори. Май първо хората, които стопанисват хотелите / тогава беше само един, сега не знам/ и хижите, трябва да се замислят с какво могат да подобрят условията и чак тогава да се прави реклама.

Условията не са като в Банко и др. водещи БГ курорти, но това не ми пречи за 10 път да повторя тази година. Лично на мене ми харесва, не обичам мега хотели с цяло небе звезди и всичките им екстри - те не прават добрата почивката, а преживяването с приятели в белият Рай. Всеки си има вкус и изискавания. Лично на мене Семково много ми харесва, имам незабравими спомени там и се надявам за напред да е така...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Дискусионен форум на община Белица Форуми -> Семково Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Forecast | Maps | Radar | * тестов вариант, възможни са грешки

Парк за танцуващи мечки - гр.Белица. Читалище 'Георги Тодоров' - гр.Белица. Курортен комплекс СЕМКОВО - гр.Белица

.: BGtop.net :.!!!

гр.Белица © 2006-11 Web design: KKeliov Design