360 | Белица | Семково | Форумът на Семково | Галерия | Белица.com | Парк за мечки | Читалище | Каталог | Летовник.com

Туристическа социална мрежа Летовник
Наглите са в парламента и дирижират беззаконието

Създайте нова тема   Напишете отговор    Дискусионен форум на община Белица Форуми -> Белица в Интернет
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
EjKo^bEjKo
Модератор
Модератор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Ное 20, 2010 4:58 pm    Заглавие: Наглите са в парламента и дирижират беззаконието Отговорете с цитат

Хасан Илан пред в.Струма: Наглите са в парламента и дирижират беззаконието
....................
Г-н Илан, Вие сте вероятно единственият общински кмет в Благоевградска област, който след приключването на мандата си е останал без работа и е изкарвал прехраната си като общ работник по строежите в Банско и София. Това е съдбата на честния кмет или на този, който не е бил достатъчно практичен да се подсигури, докато е бил във властта?

- Нескромно е аз да говоря за честност или нечестност. Но мога да кажа, че покойният ми баща някога ми викаше: За крадец не ставаш, синко - ти си будала. А новото време принадлежи на бандитизма, на корупцията, на мръсотията. Целият преход в България е фалшив, защото власт без кръв, без сила не се взима. А тук стана така. Аз от 1990 г. съм по площадите и затова мога да го кажа - всичко е измислено и фалшиво.

.............

Цялото интервю на Хасан Илан пред в.Струма

Врати и Строителна борса Варна
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Реклама
Рекламен агент

МнениеПуснато на: Съб Ное 20, 2010 4:58 pm    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Дискусионен форум на община Белица Форуми -> Белица в Интернет Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Forecast | Maps | Radar | * тестов вариант, възможни са грешки

Парк за танцуващи мечки - гр.Белица. Читалище 'Георги Тодоров' - гр.Белица. Курортен комплекс СЕМКОВО - гр.Белица

.: BGtop.net :.!!!

гр.Белица © 2006-11 Web design: KKeliov Design